Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 26 kwi 2024, o 06:21

Regulamin działu


Giełda służy do zamieszczania prywatnych ogłoszeń użytkowników forum. Tematy z komercyjnymi ogłoszeniami o działalności gospodarczej użytkowników będą usuwane. Tematy w dziale giełda są automatycznie zamykane. Wszystkie oferty prosimy kierować na PW/e-mail.



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
[Motocykl][Łódź] SV 650 S/N - najlepiej 10lat lub mniej 
Autor Wiadomość
pieszy

Dołączył(a): 23 cze 2017, o 13:39
Posty: 3
Płeć: mężczyzna
Moto: CBR F4 1999
Post [Motocykl][Łódź] SV 650 S/N - najlepiej 10lat lub mniej
Cześć.
Mój obecny motocykl jest dosyć wiekowy i od czasu do czasu wymaga więcej uwagi niż bym tego chciał. Co prawda większość awarii jest drobna, jednak mam teraz mniej czasu niż kiedyś i naprawa każdej pierdoły zajmuje mi chwilę. Zamiast tego wolałbym jeździć ;)

W związku z powyższym szukam ciekawego motocykla na zastępstwo. SV 650 wygląda najciekawiej w zakładanym wieku i budżecie. Zależy mi na jak najmłodszej wersji (najlepiej między 5 a 10 lat) w dobrym stanie, przy czym stan a nie wiek będzie głównym wyznacznikiem. Najlepiej w okolicach Łodzi (+/- 100-150km) ale jeśli ktoś będzie w stanie wiarygodnie przedstawić stan motocykla to jestem skłonny pojechać dalej.

Powyższe są tylko moimi preferencjami i jeżeli pojawi się ciekawa oferta to jestem otwarty. Jeżeli ktoś miałby inny, podobny motocykl do sprzedania to również chętnie rozważę.

Pozdrawiam i szerokości ;)


23 cze 2017, o 14:00
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL