Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 27 kwi 2024, o 20:55



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
SV 650 N K3 Srebrna laleczka :) 
Autor Wiadomość
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 18:58
Posty: 475
Lokalizacja: Skierniewice
Płeć: mężczyzna
Moto: ...
Post SV 650 N K3 Srebrna laleczka :)
Przyszedł czas na przesiadkę na większy motocykl. Z bólem serca oddam SV w dobre ręce. SV zawsze była moim oczkiem w głowie i nigdy nie żałowałem jej pieniędzy na akcesoria i części eksploatacyjne.
Motocyklem jeżdzę 4 sezon. Sprowadziłem go dla siebie z Niemiec w 2008 roku z przebiegiem 18 000 km. Nie jest to żaden skorodowany angol. Teraz stan licznika wynosi ponad 32 000. Przez ten czas SV nigdy nie zawiodła, spisywała się dzielnie i zawsze dowiozła do celu. Stan motocykla oceniam na bardzo dobry, wszystkie podzespoły pracują idealnie i nie wykazują zużycia. Wszystkie wymiany, przeglądy były robione na bieżąco zgodnie z zaleceniami producenta. Na początku sezonu w motocyklu wymieniony był olej Castrol z filtrem oleju, świece zapłonowe NGK, został umyty i nasączony filtr powietrza (K&N), została zrobiona synchronizacja przepustnic i zostały skontrolowane luzy zaworowe. Motocykl nie wymaga wkładu finansowego.

Motocykl jest solidnie doinwestowany i doposażony:
- Przewody hamulcowe w stalowym oplocie dla lepszego wyczucia hamulca (200 zł) oryginalne do wglądu;
- Wzmacniane klocki hamulcowe EBC HH dla większej skuteczności (230 zł);
- Akcesoryjna szyba PUIG dla komfortu (100 zł);
- Poszerzane lusterka dla bezpieczeństwa (250 zł);
- Oryginalne gmole Suzuki dla ochrony maszyny na wypadek wywrotki (600 zł);
- Przedłużka przedniego błotnika Pyramid dla ochrony nóg i przedniego cylindra przed wodą (150 zł);
- Automatyczna olejarka łańcucha dla komfortu użytkowania i trwałości napędu (100 zł);
- Sportowy filtr powietrza K&N (230 zł) oryginał do wglądu;
- Akcesoryjna puszka wydechu FUEL z demontowalnym Dbkillerem dla super dźwięku V-ki (700 zł) oryginał do wglądu;
- Fender eliminator, akcesoryjne mocowanie tablicy rejestracyjnej dla lepszego wyglądu (150 zł) oryginał do wglądu;
- Gęstszy olej 15W w przednim zawieszeniu z uszczelniaczami dla lepszego prowadzenia w zakrętach (120 zł).

Jak widać same akcesoria to wartość ok 2500 zł. Jest to kasa, która zainwestowałem za Ciebie w maszynę. Nie jestem handlarzem, ale miłośnikiem tego modelu i proponuję zadbany, sprawdzony przez kilka lat sprzęt z gamą akcesoriów. Jestem pewien, że SV będzie dobrze służył i cieszył nowego nabywcę. Posiadam kartę pojazdu, wszystkie książki, instrukcje z niemieckiego salonu, dwa oryginalne kluczyki wraz z numerem do wyrobienia zapasowego. Przegląd techniczny i ubezpieczenie ważne do 05.2012.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 603 339 554
Pozdrawiam i zapraszam na jazdę próbną :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
One love, one passion - only motorcycles!


18 sie 2011, o 19:29
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL