Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 29 kwi 2024, o 18:41



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Suzuki SV 650S (2005r) na części 
Autor Wiadomość
motorowerzysta

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 13:12
Posty: 78
Post Suzuki SV 650S (2005r) na części
Jak wiecie miałem wypadek motocyklowy i nie będę już naprawiał swojej suzi bo przesiadam się na Supermoto. Mam mnóstwo części do SVki i jeśli czegoś potrzebujecie to piszcie na maila: bobbowhy@gmail.com, gg: 7604853. Pozdro

_________________
Obrazek


27 wrz 2010, o 16:33
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 maja 2010, o 21:40
Posty: 266
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
Post Re: Suzuki SV 650S (2005r) na części
Mógłbyś wrzucić foto motocykla, wiedzielibyśmy co zostało i w jakim stanie??

_________________
Motocykl jak narkotyk, wyniszcza powoli lub zabija natychmiast . . .
SUZUKI SV 650 S K7 - zniszczona


28 wrz 2010, o 14:19
Zobacz profil
motorowerzysta

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 13:12
Posty: 78
Post Re: Suzuki SV 650S (2005r) na części
Motocykl jest rozebrany na części, została tylko rama z silnikiem i tylnym wahaczem, postaram się zrobić zdjęcie wszystkich części i tego szrota jakoś niebawem.

_________________
Obrazek


28 wrz 2010, o 17:25
Zobacz profil
chef master
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 07:59
Posty: 1008
Lokalizacja: Pruszków
Płeć: mężczyzna
Moto: pies w budowie 929:)
Post Re: Suzuki SV 650S (2005r) na części
Rozkręcałem motocykl to mogę napisać co nie co.

Najpierw to co na 100% sprawne:
carbonowy, przelotowy tłumik z rurą dolotową (lekkie ryski, prawie nie widoczne), koło tylne, tarcza hamulcowa tył, napęd, zawieszenie tylne, sety przód+tył, siedzenia, lampa tył, wiązka elektryczna, moduły, czujniki, komputer itp. silnik, kompletne wtryski, chłodnica oleju, chłodnica wody lekko wgięta ale szczelna, airbox, clipon'y, przełączniki na kierownicy, układ hamulcowy przód+tył, jedna tarcza hamulcowa przód, golenie obie, klamka sprzegła, stacyjka + wlew paliwa z kluczykiem, pompa paliwa z pływakiem, licznik, na 90% prosty stelaż przód, zestaw montażowy do owiewek bocznych, jedno lusterko(nie pamiętam które :)), szyba przednia (minimalne ryski), manetka + lewa rączka, linki gazu, oryginalne wypełnienie zadupka z przyciętym ogonem :), 3 kierunki (jak dobrze pamiętam).

To co do naprawy:
Owiewka przód w 3cz. do pospawania, owiewki boczne (kilka pęknięć do pospawania), górne wypełnienie pęknięte (w 2 miejscach obok tych wykręcanych zaślepek, do sklejenia), tylni stelaż (wyprostowany, trzeba pospawać pęknięcie przy tylnym wzmocnieniu), zadupek z jednym pęknięciem 3-5cm do sklejenia/spawania, przednie koło do wyprostowania (bardzo minimalny odchył ok 0,5cm), półki można wyprostować (firma z Busko-Zdroju chciała się podjąć), dźwignia biegów i tylnego hamulca (były ułamane i zrobione na śrubę, trzeba lekko podprostować).

To co wg mnie się nie nadaje:
jedna tarcza hamulcowa przód (minimalnie krzywa, ale tego się chyba nie da wyprostować), oś przednia, lampa przód, jedno lusterko, zbiornik paliwa(chyba że ktoś do stuntu chce sobie wyklepać, chociaż jaja Boba ładnie to już zaczęły), rury teleskopów bym sobie odpuścił, błotnik przód.

Napisałem to co pamiętałem. Chyba większość. O ewentualne pozostałe rzeczy i ceny do właściciela się zgłaszać :)

_________________
GG:6047566
SV650K2----> CBR 929 Y


28 wrz 2010, o 18:27
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL