Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 16 maja 2024, o 21:35



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Sv 650S 1999 Białystok 
Autor Wiadomość
rowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2010, o 17:53
Posty: 12
Lokalizacja: Białystok
Płeć: mężczyzna
Post Sv 650S 1999 Białystok
Motocykl sprowadzony z Niemiec w 2009r z przebiegiem 8000km. Łap sobie uciąć nie dam że przebieg był autentyczny ale chyba tak ponieważ stał ładnych parę lat niejeżdżony, pokrywała go gruba warstwa kurzu (po doczyszczeniu wyszedł pięknie wizualnie motocykl) i widać było że długi czas przy nim nikt nie majstrował. Stał tyle bo dziewczyna się wyglebiła i bała się dalej jeździć. Poza tym miał jeszcze fabryczne gumy.
Motocykl kupiłem dla małżonki, która przejeździła nim 2 sezony dokręcając 10000km.
W zeszłym roku wymieniony: olej, filtr powietrza, świece, uszczelniacze i olej w lagach i nowa przednia opona.
W tym: nowa tylna opona, tydzień temu nowy akumulator + sprawdzenie i konserwacja połączeń elektrycznych, w przyszłym tygodniu nowe klocki przód i tył i wymiana płynu hamulcowego.
Olej jeszcze nie wymieniany bo robię to po sezonie.
Jest to wersja zdławiona do 35KM i na 6 biegu kręci max do 7.5tys obrotów czyli ok 150km/h.
Nie za bardzo się znam ale to chyba na module zapłonowym więc trzeba parę złotych w oddławienie włożyć ale z drugiej strony wiadomo, że nie ma za sobą katorżniczej historii :-)
Ostatnio pożyczałem go od małżonki i zrobiłem trasę Białystok-Kostrzyń-Białystok 1400km i widziałem że te 35KM też daje radę :)
Z defektów to ma pękniętą owiewkę przy lewym kierunku (jak się przyjrzeć to na zdjęciu widać). Najlepiej to obejrzeć i się przejechać.
Cena: 7500zł i nie podlega negocjacji, aż tak mi nie zależy na sprzedaży ;)
Tel. 661 39 77 59 Zbyszek
mail: boanerges777@wp.pl
Jak trzeba doślę więcej fotek bo na razie wrzuciłem do picasa jedno które znalazłem w kompie
http://picasaweb.google.com/boanerges0/ ... 9388685698

Obrazek

_________________
RIDING4GOD


7 sie 2010, o 01:15
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL