Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 16 lis 2018, o 15:26

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
SV 650S 2012 Sprzedam swój cud :( Gdynia 
Autor Wiadomość
motorowerzysta

Moto: SV 650S 2012
Post SV 650S 2012 Sprzedam swój cud :( Gdynia
Cześć,
niestety zmuszony jestem sprzedać moją kochaną małą wariatkę :flaga: .
Przykro bo z forum jestem związany już parę ładnych lat, mimo, że nie jestem stałym, częstym bywalcem, to na bieżąco śledzę co tu się dzieje.
Moja przygoda z SVką zaczęła się od gaźnikowej czerwonej, którą kupiłem jako swoje drugie moto po gs 500, później 2 lata z Gixxem i przerwa od moto na 3 lata przez brak kasy związany z moim dacho-dzwonem autem.
Po 3 ciężkich latach bez moto wróciłem do wtryskowej, pięknej SVki.
Niestety znów los pcha mnie do sprzedaży swojego marzenia, ale czas na spełnianie nowych marzeń więc nie ma źle, mam tylko nadzieję, że sprzęt trafi do kogoś kto go pokocha chociaż w połowie tak mocno jak ja.

Do rzeczy,
SV 650S w pełnych owiewkach z 2012r (rynek UK, lampa z przodu zmieniona na Europejską, zgodną z polskim prawem - możecie looknąć na fotkę i łatwo to potwierdzić).
zamontowane są między innymi:
-wyższa szyba (ori dodaję to sprzęta)
-wydech Shark exhaust (bardzo miłe basowe brzmienie, ale nie uciążliwe - w porównaniu z viperem, który miałem w gaźniku to jest cichutki - dla mnie plus na trasę)
-oponki pilot power 2ct z przebiegiem około 4700km
-crash-pady od Lasoocha
-błotnik tylnego koła w kolor moto
-boczne owiewki (prawa niestety lekko pęknięta przy crashpadzie i przerysowana) <- sprawka poprzedniego właściciela, lekko ryśnięta jest też czacha, ale bez żadnych pęknięć! Mnie to totalnie nie przeszkadzalo, a przy okazji nikt mi nie zarzuci, że picuje sprzęta na sprzedaż... - Nie chciałem go wcale sprzedawać, ale życie pisze swoje scenariusze :)
cena 13100 do delikatnej, bardzo delikatnej negocjacji, sprzęt jest wart swojej ceny, jestem go pewien na 100%.
zapraszam,
https://www.olx.pl/oferta/suzuki-sv-650s-2012r-14700km-przebiegu-prywatne-idealny-stan-CID5-IDrdGmj.html#8fc5d234c6

9 sty 2018, o 14:51
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ]