Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 28 kwi 2024, o 22:11



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Problem elektryczny... SV 2003 
Autor Wiadomość
pieszy

Dołączył(a): 2 maja 2011, o 01:22
Posty: 3
Płeć: mężczyzna
Moto: strzegom
Post Problem elektryczny... SV 2003
Witam jestem od niedawna posiadaczem SV z 2003 i mam taki o problem, z elektryką.
Niedawno chciałem ją odpalić, kiedy to zrobiłem przy ruszaniu zgasła mi, kiedy ponownie chciałem ją uruchomić zakręciłem rozrusznikiem i zgasło wszystko tzn. licznik, kontrolki i światła. Sprawdziłem bezpieczniki i wszystko ok, po pewnym czasie gdy wyciągnąłem jeden bezpiecznik od świateł zapalił się licznik. I niby wszystko gra, tyle że jak próbuje odpalić to rozrusznik w ogóle nie kreci tylko strzela coś w przekaźniku a i czasami po przeliczeniu zapłonu nie chce zaskoczyć pompka (też dziwne strzelanie w przekaźniku tylko nie tym od rozrusznika). Macie jakiś pomysł co to może być, proszę o pomoc. Może to wina przekaźnika od rozrusznika? ma to coś wspólnego ze światłami i całą resztą??

"z elektrykom, jom, bespieczniki, terz, całom"?!

Po prostu bez komentarza... naucz się trochę polskiego i stawiaj kropki wraz z przecinkami pomiędzy myślami. Twój post został mocno zredagowany by mógł być czytelny, bo to jeden wielki zlepek był bez ładu i składu. (temat też został zmieniony, bo powitalnia w innym dziale)
Moderator


2 maja 2011, o 22:23
Zobacz profil
motorowerzysta

Dołączył(a): 10 lis 2010, o 21:01
Posty: 67
Lokalizacja: Kielce
Płeć: mężczyzna
Post Re: witam
Klemy na aku dokręć, przeczyść, wyczyść, może wcześniej naładuj go, a jeśli odpali to sprawdź jakie masz ładowanie oczywiście na odpalonym silniku.

A wcześniej nim w panice zaczniesz szybko i z błędami kreślić jak flinston na kamieniu to poszukaj na forum odpowiedzi jest tego od cholery.
BTW jak piszesz posta to czasami wyrazy są podkreślone na czerwono, znaczy się, że jest coś nie tak, wtedy klikasz na tym wyrazie prawym przyciskiem myszki (tej od kompa oczywiście :D) i szukasz prawidłowej wersji wyrazu polskiego rzecz jasna.

_________________
SV 650 N 2003r


2 maja 2011, o 22:59
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lip 2010, o 14:28
Posty: 1963
Lokalizacja: Piła / Szczecin
Płeć: mężczyzna
Moto: B*R*A*K
Post Re: witam
jaskier1212 najpierw naucz się po polsku pisać bo aż oczy bolą od tych błędów.

Miałem podobny problem że mi przekaźnik tykał a rozrusznik nie kręcił z tym że ja wcześniej miałem rozebrany rozrusznik
i się okazało że źle go złożyłem a dokładniej źle dałem podkładki izolujące zdj:
Obrazek

i robiło mi zwarcie.

_________________
Obrazek

SV650S k3
bikepics.com


2 maja 2011, o 23:49
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwi 2011, o 21:43
Posty: 190
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650s 2001 street
Post Re: witam
Stary ja mam dysleksje i sam błędy robię, ale jak czytam twoje wypracowanie to aż za głowę się łapie... :razz2:

Ja miałem kabelek złamany i podobne objawy były.

Przekręć kluczyki na ON (ale nie odpalaj) i sprawdź czy jak ruszasz kierownicą prawo, lewo do końca czy nic nie gaśnie. Jeśli gaśnie to pewnie pęknięty/złamany przewód.


3 maja 2011, o 08:39
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL