Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 29 mar 2024, o 14:54



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Kasuje się stan przebiegu? 
Autor Wiadomość
rowerzysta

Dołączył(a): 25 lip 2017, o 10:09
Posty: 30
Płeć: mężczyzna
Moto: Sv 650 n 2000r
Post Kasuje się stan przebiegu?
Wymieniałem zegary w Sv 650 N z 2000 poszedłem na lenia i wymieniłem cale chodź nie działał mi tylko obrotomierz i od wymiany zauważyłem że dzienny przebieg kasuje mi się przy odpalaniu moto? Gdzie może leżeć przyczyną tego? Czy licznik muszę stary założyć? Jakieś pomysły


2 paź 2017, o 05:44
Zobacz profil
SV Rider

Dołączył(a): 20 kwi 2013, o 11:22
Posty: 1573
Lokalizacja: Wrocław<->Głuszyca
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S '2003
Post Re: Kasuje się stan przebiegu?
Gdybyś użył opcji "Szukaj", albo po prostu zajrzał do działu Strona główna forum » Strefa Suzuki SV » Sprawy techniczne » Elektryka-Elektronika - (ale tak naprawdę uczciwie i rzetelnie :) ), to trafiłbyś tu:

https://www.svforum.pl/viewtopic.php?f=24&t=12981

Sprawdź bezpiecznik do którego dochodzą czerwone przewody, jeden biegnie od AKU do skrzynki bezpieczników i do stacyjki, drugi (którym płynie prąd po przejściu przez bezpiecznik) prąd płynie do licznika - to jest zasilanie licznika z pominięciem stacyjki, co znaczy, że licznik ma zasilanie nawet po "wyłączeniu" stacyjki i pewnie po to mu ono jest potrzebne. Sprawdź przewód i bezpiecznik.

Edit: Dobrze byłoby, gdybyś założył stary, pokręcił kołem, żeby sprawdzić czy po wyłączeniu też się to dzieje, bo może problem zasilania licznika jest w samym liczniku a nie w przewodach/bezpieczniku.

Daj znać czy pomogło.

Edit2: ...o ile przez miesiąc nie rozwiązałeś jeszcze tego problemu... :)

_________________
"Cholernie chciało mi się śmiać" Kurt Vonnegut jr


28 paź 2017, o 19:03
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL