Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 28 kwi 2024, o 18:38



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Cewki zapłonowe 
Autor Wiadomość
Post Cewki zapłonowe
Witam. Wymieniłem silnik na 2007r niestety w tym silniku sa 2swiece na cylinder i nowe cewki są wieksze i nie ma miejsca w ramie gdzie je można zamontować i nie wiem jak to zrobic ponieważ moj silnik był 2004r i miał po 1 swiecy na cylinder , może ktoś ma jakiś pomysł jak to zamątować .
mam pytanie też odnośnie wtrysku bo wtryski 2007r są inne otwieranie przepustnic juz nie jest Elektronicznie tylko chydraulicznie i jest dodatkowa jakaś żecz i inne wtyczki , montowac stare czy sie bawić z nowymi .pozdrawiam Dziekuje za Pomoc :)

Człowieku, pisz po polsku! Jesteś w szkole, to powinieneś być na czasie z nauką polskiego :mlotek:
Popraw ortografię i interpunkcję, bo aż w oczy boli. Jak masz problemy, to zainstaluj sobie firefoxa i będzie Ci poprawiać automatycznie wszystkie błędy.
lasooch


7 sie 2010, o 17:50
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 09:59
Posty: 3102
Lokalizacja: Warta, łódzkie
Płeć: mężczyzna
Moto: różne
Post Re: Cewki zapłonowe
Przełóż osprzęt ze starego silnika + głowice.


7 sie 2010, o 18:41
Zobacz profil WWW
Post Re: Cewki zapłonowe
Zrobiłem wszystko na starym osprzęcie, tylko nowy silnik po 1 fajce na cylinder. Wszystko śmiga moto chodzi jak nowe :)
Jeszcze nigdy nie słyszałem V-ki żeby tak cicho chodziła bez stuków - aż jestem zdziwiony bo w suzuki same stuki - puki zawsze :) Pozdrawiam dziękuję za pomoc :)

Synu, mnie też zaczynasz już denerwować. Wstawiaj znaki interpunkcyjne i pisz logicznie, bo twoje posty są niezrozumiałe. Nie chciałbym za każdym razem dodawać lub kasować różne wyrazy z niego by miały logiczną spójność. To nie jest forum DT125 lub skuterów, gdzie siedzą same dzieciaki - tutaj się pisze tak, by reszta nie miała problemów z czytaniem tego.
Raz


8 sie 2010, o 02:29
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL