Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 16 cze 2024, o 05:56

Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj lub przejrzyj dział FAQ, może już padła odpowiedz na Twoje pytanie.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów, temat ma jasno określać z czym masz problem i w jakim modelu SV.



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Szarpanie i zamulanie dokładnie przy 4000RMP sv 650 
Autor Wiadomość
pieszy

Dołączył(a): 23 maja 2024, o 10:17
Posty: 3
Płeć: mężczyzna
Moto: sv650
Post Szarpanie i zamulanie dokładnie przy 4000RMP sv 650
Dzień dobry od niedawna jestem właścicielem drugiej SV 650 gaźnik. Pierwsza ok. lata aż miło. Ta nowo kupiona coś cierpi jest widocznie zblokowana ale to mniejszy problem. Po zakupie przegląd techniczny ujawnił oberwany filtr powietrza, wymieniałem też akumulator. Oczywiście przedmuchałem go i dokleiłem do dekla i zaczęło się. od tej pory motor przy odkręceniu manetki do oporu przyspiesza gładko do 4000 i zaczyna się szarpanie i przerywanie zapłonu. Jakby tracił zapłon. Przy bardzo powolnym odkręcaniu objaw prawie nie występuje. Dzieje się tak do 5000 i potem gładko przyspiesza. Objaw nasila się pod obciążeniem. Mocnie pod górkę słabiej z górki. Gaźniki czyściłem, synchro zrobione. membrany całe, przepustnice nie wiercone. Nie sprawdzałem kabli i świec. Gdzie szukać? Dodam że druga SV jest do dyspozycji na podmianki. Na postoju płynnie pracuje i wkręca się gładko do końca. Objawy tylko pod obciążeniem.


23 maja 2024, o 10:28
Zobacz profil
pieszy

Dołączył(a): 23 maja 2024, o 10:17
Posty: 3
Płeć: mężczyzna
Moto: sv650
Post Re: Szarpanie i zamulanie dokładnie przy 4000RMP sv 650
Sprawa rozwiązana. Wstyd się przyznać ale przyczyna była prosta. Wadliwa świeca.


24 maja 2024, o 11:29
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL