Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 28 mar 2024, o 20:02

Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj lub przejrzyj dział FAQ, może już padła odpowiedz na Twoje pytanie.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów, temat ma jasno określać z czym masz problem i w jakim modelu SV.



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Cieknacy olej 
Autor Wiadomość
rowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lut 2017, o 16:40
Posty: 38
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Moto: Suzuki SV 650s
Post Cieknacy olej
Witam chwilę temu sąsiad nie zauważył mojego motocykla i cofając uderzył w tył przewracając go na lewy bok. Zniszczenia nie są duże porysowany bok lusterko uszkodzony podnóżek pogięta dźwignia zmiany biegów silnik cały bo oparł się na crashpadach ale co mnie niepokoi to fakt że na osłonie sprzęgła zauważyłem olej który ciekł ze śruby trzymającej silnik koło crashpadu i mam pytanie czy to normalne że z motocykla który leżał na lewym boku przez może 5 minut mógł wyciec olej ?mam zdjęcia z którego miejsca ciekniei jakby co to mogę je udostępnić

Napisałem do Michała Szramy i powiedział że to normalne w tych silnikach bo koło śruby mocującej silnik jest pusta przestrzeń i tamtędy może wydostać się olej, nie ma co się tym przejmować. Na upartego można to uszczelnić ale trzeba rozebrać silnik więc bez sensu :) czyli jakby miał ktoś taka sytuacje jak ja to nie przejmujcie się :)


7 lip 2017, o 20:07
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL