Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 28 mar 2024, o 14:02

Regulamin działu


Drogi forumowiczu, przed założeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji szukaj lub przejrzyj dział FAQ, może już padła odpowiedz na Twoje pytanie.
Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie możesz założyć nowy temat. Proszę jednak o poprawne tytułowanie tematów, temat ma jasno określać z czym masz problem i w jakim modelu SV.



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Ciężarek kierownicy mocowanie? 
Autor Wiadomość
rowerzysta

Dołączył(a): 27 lip 2016, o 14:51
Posty: 18
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 2004.
Post Ciężarek kierownicy mocowanie?
Siemanko, piszę z pewnym problemem, otóż ostatnio przewróciło mi się moto i rąbnęło głównie ciężarkiem kierownicy o asfalt no i ciężarek się lekko zarysował ale przegięła się śruba, to wykręciłem ciężarek, pomalowałem, chcę go przykręcić iii .... nie mogę śruba chodzi luźno w przód i w tył... zaglądam tam i widzę prostokątny otwór, ale nic za nim niema (chyba bo dalej nie widać ale śruba nie napotyka oporu) ktoś ma jakiś pomysł co w tym wypadku zrobić albo mógłby mi jakąś radą pomóc?


29 wrz 2016, o 17:15
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2010, o 17:51
Posty: 2766
Lokalizacja: SJ
Płeć: mężczyzna
Moto: Sv 650N k3/mts1200
Post Re: Ciężarek kierownicy mocowanie?
Pewnie nakrętka wypadła z gumy, spróbuj gume wyciągnąć i nakrętke specjalną również. Zamocować możesz na wężu ogrodniczym, docinająć go odpowiednio i wkręcając śrube w nakrętke po prostu.


29 wrz 2016, o 17:51
Zobacz profil
rowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2015, o 17:55
Posty: 11
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650s k3
Post Re: Ciężarek kierownicy mocowanie?
U kumpla zrobiło się podobnie tylko guma była nie do użytku pęknięta i brak nakrętki to znalazłem w garażu kawałek gumy taki jakby klocek zrobiłem wałeczek przewierciłem a na końcu wbiłem nakrętkę do drewna taką z wystającymi pazurkami i wszystko fajnie się skręciło i zablokowało i buja się do dziś B)


5 paź 2016, o 11:27
Zobacz profil
rowerzysta

Dołączył(a): 27 lip 2016, o 14:51
Posty: 18
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 2004.
Post Re: Ciężarek kierownicy mocowanie?
mi właśnie chyba ta nakrętka do środka jakoś wpadła i lipa .. nie mogę wyciągnąć.. mam ciężarek, śrubę, taką tulejkę na śrubę i okrągłą gumę na tą tulejkę czyli tylko nakrętki brak? jak zaglądam w manetkę to jest tylko mały prostokątny otwór, który nie jest w żaden sposób nagwintowany


5 paź 2016, o 14:38
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2010, o 17:51
Posty: 2766
Lokalizacja: SJ
Płeć: mężczyzna
Moto: Sv 650N k3/mts1200
Post Re: Ciężarek kierownicy mocowanie?
Bo tam jest "nakrętka" z prostokątnym wypustem czy jak to zwał.
Odkręć kierownice i z drugiej strony wyciągnij jak się da. Chociaż nie wiem dokładnie czy jest na przestał w clip-onach.
Ew jakiś kołek rozporowy i wyciągnij gumę.


5 paź 2016, o 15:01
Zobacz profil
rowerzysta

Dołączył(a): 27 lip 2016, o 14:51
Posty: 18
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S 2004.
Post Re: Ciężarek kierownicy mocowanie?
Sprawa załatwiona, niestety w nakrętce rozwalił się gwint, bo ją jakoś nałożyłem tam, wkręciłem tyle śruby ile się dało a dalej niestety trzeba było to przykleić, w zimę to ogarnę na porządnie bo teraz trzeba korzystać z ostatnich cieplejszych dni:) Dzięki za odpowiedzi panowie!


7 paź 2016, o 20:59
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL