Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 16 maja 2024, o 11:11



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
GIPRO S03 czy S04 
Autor Wiadomość
spamOWCA
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 10:38
Posty: 7686
Lokalizacja: Wrocław i Tłustomosty (granica opolskiego i ślaskiego)
Płeć: mężczyzna
Moto: BMW + szpera :)
Post GIPRO S03 czy S04
Nie żebym się chwalił ale postanowiłem na razie nie pozbywać się swojej 650_tki i poczekać na taka roczną lub dwuletnią hondę vfr 1200. Ale z tego powodu mały mod do mojej niuni. Nie wiem jak się sprawdzi w motocyklu ale wiem, że warto kolega tak zrobił w gixie i jest bosko. Więc ja też kupiłem gipro so4 (so3 to to samo tylko kable krótszy jest wziołem 4 bo nie mieli trójek niebieskich) wysłałem do Niemiec tam mi go przerobili i wgrali mapę zamiast oszukiwania szóstego biegu od power commandera. Teraz komp będzie oszukiwany i jechał z mapy z gipro. Jestem Ciekaw efektu. Fakt koszt nabycia około 450zł przeróbka 130zł ale chyba warto ( bo pogodzić samo TRE z wyświetlaczem to rzecz niemożliwa włosy sobie przy tym wyrywałem). Zobaczę jak założę i zdam relacje na żywo :D. Bo kuszą mnie jeszcze tłoki zwiększające sprężanie ale na razie zmiana wtrysków wystarczy.
Trochę o urządzeniu macie tu:
http://www.bikestar.pl/gipro.php
Obrazek

_________________
Jak czegoś dusz pragnie to gg 1487770


16 mar 2010, o 16:02
Zobacz profil
motorowerzysta

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 10:14
Posty: 90
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Post Re: GIPRO S03 czy S04
To tak napisali wiele... und? Takie "placebo" troche.


17 mar 2010, o 14:11
Zobacz profil
spamOWCA
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 10:38
Posty: 7686
Lokalizacja: Wrocław i Tłustomosty (granica opolskiego i ślaskiego)
Płeć: mężczyzna
Moto: BMW + szpera :)
Post Re: GIPRO S03 czy S04
Więc tak dzisiaj prawie 300 km na budziku zrobione. Wszystko włożone ustawione i relacje jest "ja pierdole". Na początek spalanie dalej w okolicach 5,6 litra na sto przy jeździe zmiennej czyli ostro i spokojnie wszystkiego po trochę. Ale reakcja silnika na gaz i długość biegów dzięki większej zębatce z przodu masakra. To nie ten sam motocykl. Wiem trochę to kosztuje ale moim zdaniem warto po tych modach na jedynce na maxa jest 97, na piątce dzisiaj sprawdzone 208 :). Jakiego banana mam na twarzy nawet sobie tego nie wyobrażacie. No i ten niebieski kolor tego wyświetlacza hmmm. Jutro wrzucę new foty do galerii.

_________________
Jak czegoś dusz pragnie to gg 1487770


20 mar 2010, o 21:26
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL