Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 29 kwi 2024, o 13:38



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Wydech Dominator ??? 
Autor Wiadomość
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2013, o 09:10
Posty: 347
Lokalizacja: Wrocław / Bydgoszcz
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S k6 YHH
Post Re: Wydech Dominator ???
vioox napisał(a):
Juz ostatnio mialem podejzenia co do mojego dominatora... bo ostro drze kape.... dodatkowo jak bylem u Koroliova i posluchalem jego svki to postanowilem zajrzec do srodka... tym bardziej ze zaczol sie robic zolty z zewnatrz...
Oczywiscie caly wklad wyladowal na tyle tlumikaa pewnie od przeciazen podczas przyspieszania ;)
Sram na serwis sam go zrobie wg tego jak mi Koroliov opisal...
Wiec tak wyglada dominator po ok 1500 km
Obrazek


Dziwne, z ciekawości roznitowywałem swojego dominatora ostatnio i po przejechaniu w tym sezonie koło 10k wełna jak była tak jest dalej na swoim miejscu.

_________________
Obrazek
Obrazek

Loud Pipes Save Lives


6 sty 2015, o 18:37
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2014, o 20:55
Posty: 359
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650N 2000
Post Re: Wydech Dominator ???
qrde, teraz już nie wiem co robić, byłem już bardzo konkretnie nastawiony na Dominatora do mojej Suzi ...

jurasq a Ty robiłeś może jakieś fotki po rozmontowaniu?


9 sty 2015, o 11:47
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sie 2013, o 09:23
Posty: 397
Płeć: mężczyzna
Moto: VFR 1200 F
Post Re: Wydech Dominator ???
Cisu napisał(a):
qrde, teraz już nie wiem co robić, byłem już bardzo konkretnie nastawiony na Dominatora do mojej Suzi ...


Szkoda kasy... lepiej weź Takkoni. Mam i polecam. Dźwięk odpowiedni, jakość dobra, cena do przeżycia. Oczywiście jest on dwa razy droższy od Dominatora, ale za to dwa razy tańszy od akropovic (kosztuje około 2000zł). Drożej wyjdzie zakup dominatora, bo jak się rozleci to będziesz musiał kupić drugi lepszy ;)

Tu masz link do Takkoni:
http://www.jsonline.pl/product/show/4864.html

_________________
Bez litra nie ma zabawy...

Czyta się: Mickon®


9 sty 2015, o 12:00
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2014, o 12:23
Posty: 257
Lokalizacja: Wielkopolska
Płeć: mężczyzna
Moto: Różne, co popadnie
Post Re: Wydech Dominator ???
a tam narzekacie - Dominator jest dla tych, którzy nie chcą wydawać 2-5k na tłumik ;) Kumpel ma w swojej Suzi, lata już na nim 4ty sezon, nakręcił chyba z 20 tys km i jakoś nie narzeka, a i tłumik fajnie wyje (nie ma db killera). Myślicie, że w Takkoni lub Akrapach nie trafiają się wadliwe sztuki, które rozlatują się w podobny sposób? Oczywiście jakościowo te tłumiki są dużo lepsze - tego nie da się podważyć i nawet nie próbuję. Chodzi tylko o to, że Dominator jak na swoją cenę to daje radę.


9 sty 2015, o 16:07
Zobacz profil WWW
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2013, o 13:58
Posty: 3738
Lokalizacja: Petrisvilla
Płeć: mężczyzna
Moto: X11
Post Re: Wydech Dominator ???
Gdyby nie drobny fakt, że jeszcze nie tak dawno dominator sprzedawał (nie wiem czy to dobre słowo na ten proceder) tłumiki obłożone czymś czarnym co tłumaczyli, że włókno węglowe. Jak pytałem o cenę to z ust pracownika wydobyło się coś ponad 1200 PLN. Tak więc no, nie zawsze cena = jakość.

_________________
SV650 => X11 :kerm:


9 sty 2015, o 16:17
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2013, o 09:10
Posty: 347
Lokalizacja: Wrocław / Bydgoszcz
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S k6 YHH
Post Re: Wydech Dominator ???
Cisu napisał(a):
qrde, teraz już nie wiem co robić, byłem już bardzo konkretnie nastawiony na Dominatora do mojej Suzi ...

jurasq a Ty robiłeś może jakieś fotki po rozmontowaniu?



Niestety nie, zimuje motocykl w zakładzie gdzie pracuje mu ojciec i w ręcę wpadła mi na szybko nitownica, a że mialem cały wydech ściągnięty do polerki to zajrzałem do środka. Wszystko rozchodzi się o kwoty które chcesz przeznaczyć na wydech. Mi się mój dominator podoba akustycznie i wizualnie, resztą pieniędzy wolę wydać na lepsze ciuchy czy benzynę. Dodatkowo przy szlifie nie będę musiał płakać że puszka za 2k mi się zgniotła.

_________________
Obrazek
Obrazek

Loud Pipes Save Lives


9 sty 2015, o 18:08
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2013, o 00:50
Posty: 1975
Lokalizacja: SM
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S'99
Post Re: Wydech Dominator ???
mickonr napisał(a):
Cisu napisał(a):
qrde, teraz już nie wiem co robić, byłem już bardzo konkretnie nastawiony na Dominatora do mojej Suzi ...


Szkoda kasy... lepiej weź Takkoni. Mam i polecam. Dźwięk odpowiedni, jakość dobra, cena do przeżycia. Oczywiście jest on dwa razy droższy od Dominatora, ale za to dwa razy tańszy od akropovic (kosztuje około 2000zł). Drożej wyjdzie zakup dominatora, bo jak się rozleci to będziesz musiał kupić drugi lepszy ;)

Tu masz link do Takkoni:
http://www.jsonline.pl/product/show/4864.html


Dominator daje 5 lat gwarancji, więc jak się rozleci to zawsze można odesłać, żeby naprawili :)

_________________
CBR 125R '07-->SV650S '06-->DR350S '91-->RM125 '95-->SV650S '99


9 sty 2015, o 21:46
Zobacz profil WWW
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2014, o 20:55
Posty: 359
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650N 2000
Post Re: Wydech Dominator ???
Dzięki wszystkim za porady :piwo:

zadecydowały 2 sprawy - cash i mój gust :taak:

postawie jednak na Dominatora jako że jest 2x tańszy (a ja śmigam dopiero jeden sezon i już zaliczyłem ślizga więc tak jak niektórzy pisali szkoda by było puszki za większą kasę) a po drugie Dominator po prostu bardziej mi się podoba (ten mat na Takkoni nie pasuje mi do koncepcji)

poza tym wydaje mi się że nie jestem zbyt narowistym driverem więc może Dominator wydoli :obity:


10 sty 2015, o 00:10
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 maja 2013, o 08:11
Posty: 109
Lokalizacja: KCH
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S k3
Post Re: Wydech Dominator ???
Widzę że decyzja już podjęta ale też chciałem się podzielić swoim doświadczeniem z dominatorem ;) Długo zastanawiałem się nad wyborem wydechu i postawiłem na dominatora, jak na razie nie żałuje tej decyzji. Użytkowałem go cały poprzedni sezon i nic mu nie dolega przynajmniej na razie brzmi a raczej grzmi spoko (jakiejś kolosalnej różnicy między "rasowymi'' nie słyszę), do tego kosztował 450zł :spoko: , ma 5 letnią gwarancję :spoko: a gdyby odpukać był jakiś szlif to nie poryczę się jak właściciel komina za 1000 lub więcej chociaż to i tak dla mnie dużo kasy.


10 sty 2015, o 10:47
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2013, o 13:58
Posty: 3738
Lokalizacja: Petrisvilla
Płeć: mężczyzna
Moto: X11
Post Re: Wydech Dominator ???
Bez urazy rzecz jasna, ale tak co do tego, jak tak mówicie o tych szlifach. Na takiej zasadzie to każdy by musiał jeździć simsonem bo wszystko droższe jak się porysuje to szkoda ;) To tylko motor i każdy go robi według swojej kiesy i upodobań.
Tymczasem się powtórzę i życzę właścicielom dominatorów kolejnych dziesiątek tysięcy km w radości dźwięku a samej firmie dobrych produktów. Bardzo bym chciał żebyśmy mieli w kraju firmę produkującą wydechy na skalę światową :)

_________________
SV650 => X11 :kerm:


10 sty 2015, o 11:58
Zobacz profil
chachar
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2010, o 17:29
Posty: 2310
Lokalizacja: Oberschlesien
Płeć: mężczyzna
Moto: Brak
Post Re: Wydech Dominator ???
tylko ta nazwa jak z niemieckich filmow fikanych... der Dominator und schießen die Mädchen! ja!

_________________
CHŁOP BEZ POLERKI JEST JAK MIĘSNY BEZ WINERKI!!!
Obrazek


10 sty 2015, o 15:22
Zobacz profil
motocyklista
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 maja 2013, o 08:11
Posty: 109
Lokalizacja: KCH
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S k3
Post Re: Wydech Dominator ???
Janek87 napisał(a):
Bez urazy rzecz jasna, ale tak co do tego, jak tak mówicie o tych szlifach. Na takiej zasadzie to każdy by musiał jeździć simsonem bo wszystko droższe jak się porysuje to szkoda ;) To tylko motor i każdy go robi według swojej kiesy i upodobań.
Tymczasem się powtórzę i życzę właścicielom dominatorów kolejnych dziesiątek tysięcy km w radości dźwięku a samej firmie dobrych produktów. Bardzo bym chciał żebyśmy mieli w kraju firmę produkującą wydechy na skalę światową :)


Dla mnie to nie tylko motór :mylove: ;)
A nazwa dominetor jest rzeczywiście ch....a ;)


11 sty 2015, o 10:39
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2013, o 00:17
Posty: 526
Lokalizacja: Jeziora Wlk.
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650N 2000
Post Re: Wydech Dominator ???
W poprzedniej SVce miałem wydech Takkoni a w obecnej Dominatora.
Nie wypowiem się na temat wykonania bo póki co żadnych problemów.
Dominator robi "robotę", dudni, buczy ładnym basowym dźwiękiem. Nie widzę żadnej różnicy między nim a Takkoni jeśli chodzi o dźwięk.
Wiadomo na zlotach szału nie zrobisz wśród elit ale jestem ze wsi i ten "wieśniacki" Dominator w pełni spełnia moje wymagania ;)


11 sty 2015, o 12:05
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 wrz 2012, o 22:58
Posty: 310
Lokalizacja: mazowieckie WLI
Płeć: mężczyzna
Moto: SV1000N 2004
Post Re: Wydech Dominator ???
Ja poważnie rozważam wyrób tri owal Adama z barlinka Wydechy w cenie 850 zł z db killerami okres gwarancji na czas użytkowania mówię o wydechach z nierdzewki, opinie użytkowników pozytywne


11 sty 2015, o 17:53
Zobacz profil
rowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sty 2015, o 18:21
Posty: 23
Lokalizacja: bydgoszcz
Płeć: mężczyzna
Moto: sv650s
Post Re: Wydech Dominator ???
a może polować na używkę mivv lub Yoshimura (ostatnio słyszałem jak na na SV to brzmi, mega dla mnie chyba najlepszy) za 1000zł mozna coś znaleźć


23 sty 2015, o 22:17
Zobacz profil
motorowerzysta

Dołączył(a): 18 lut 2014, o 11:21
Posty: 91
Płeć: mężczyzna
Moto: Yamaha R1 2006
Post Re: Wydech Dominator ???
z kolei mojemu ziomkowi robił do kawasaki i nie narzeka a dzwięk bardzo miły dla ucha

_________________
Obrazek
viewtopic.php?f=9&t=13329&view=unread#unread <---moja Niunia


27 sty 2015, o 10:47
Zobacz profil
motorowerzysta
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2015, o 20:36
Posty: 97
Lokalizacja: Kraków
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650S/N 07'
Post Re: Wydech Dominator ???
squby napisał(a):
a może polować na używkę mivv lub Yoshimura (ostatnio słyszałem jak na na SV to brzmi, mega dla mnie chyba najlepszy) za 1000zł mozna coś znaleźć

Ja kupiłem joszirure za 350pln tylko skróconą i z przygiętym kolankiem


27 sty 2015, o 19:00
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2014, o 20:55
Posty: 359
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650N 2000
Post Re: Wydech Dominator ???
odświeżę trochę :D

dzisiaj zamontowałem do swojej gaźnikowej sVałki wydech Dominatora, dokładnie coś takiego:
Obrazek

moja opinia nie jest bardzo wiarygodna bo nie mam porównania z innymi tłumikami, ale powiem Wam że .... o ja pierdziu!!!
V w przelocie to jest coś pięknego :D nie poznaje motocykla :boogie: zakochałem się w nim ponownie :serduszka:

w tygodniu jak pogoda dopiszę zrobię kilka fotek i zrobię update w swojej galerii :spoko:


8 mar 2015, o 22:45
Zobacz profil
pieszy

Dołączył(a): 6 sie 2014, o 06:47
Posty: 3
Lokalizacja: Chrzanów
Płeć: mężczyzna
Moto: sv 650s 1999
Post Re: Wydech Dominator ???
Cisu, jeśli mógłbym prosić również o jakiś filmik od Ciebie z wydeszkiem, bo nie ukrywam, że też mam na niego ochotę. :mrgreen:


15 mar 2015, o 11:34
Zobacz profil
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lip 2014, o 20:55
Posty: 359
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650N 2000
Post Re: Wydech Dominator ???
moja mała nieudolna twórczość reżyserska :D



PS. ten syf który widać na koniec filmiku lecący z tłumika to nie do końca zaschnięta pasta do uszczelniania wydechów :mur:
byłem zbyt napalony żeby czekać :obity:


15 mar 2015, o 21:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 361 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL