Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 24 kwi 2024, o 01:18



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Sprzedam swoją SV650N 2002(SPRZEDANA) 
Autor Wiadomość
SV Rider
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 kwi 2015, o 14:08
Posty: 316
Lokalizacja: Glina
Płeć: mężczyzna
Moto: SV650N 2002
Post Sprzedam swoją SV650N 2002(SPRZEDANA)
Link do ogłoszenia tu: Ogłoszenie na OLX

Sprzedam swoje Suzuki SV650N z roku 2002, które użytkuję codziennie jak środek transportu do pracy i okazjonalnie do wizyty na torze ( maszyna wręcz stworzona do przeciskania się w miejskim korku) W moim posiadaniu od 2014 roku. Motocykl sprowadzony z Włoch a w Polsce jestem pierwszym właścicielem. Na dzień dzisiejszy przebieg wynosi 38 tyś i ciągle rośnie.

Od zakupu wprowadziłem w motocyklu kilka zmian tj:
-Zmiana przewodów hamulcowych przód na stalowy oplot HEL(lepsza dozowalność hamowania) 03.2015
-Zmiana kierownicy ze standardowej na szerszą Lucas ( wygodniejsze manewrowanie) 06.2015
-Zamontowana i pomalowana przedłużka przedniego błotnika (zniknął typowy problem tego modelu, czyli zalewanie świecy przedniego cylindra podczas jazdy w ulewnym deszczu)
-Zmiana lusterek na akcesoryjne ( lepsza widoczność) 05.2016
-Wymiana kompletu opon na Maxxis Supermaxx ( tył 04.2015, przód 03.2016)
-Wymiana napędu komplet 08.2015( zębatka zdawcza Sunstar, odbiorcza Sunstar i łańcuch DID525VX 110)
-Wymiana podnóżków na szersze od Hondy -07.2015
-Wymiana dźwigni hamulca tylnego (06.2015)
-Żarówka przednia Phillips White Light (lepsza widoczność w nocy)
-Osłony na przednich lagach
-Crashpady robione na zamówienie
-Manetki z bardziej miękkiej gumy ( lepsza trzymanie)
-Wydech LeoVince + dB killer- rasowe, basowe brzmienie

Motocykl miał jedną przygodę w czerwcu 2015 roku- delikatny szlif na prawą stronę podczas jazdy na torze w Ułęży ( zarysowany wydech i deliktanie plastik pod zadupkiem. Oprócz tego jest jeszcze drobna wgniotka i rysa po prawej stronie zbiornika paliwa.

Olej,filtry, płyny hamulcowe i chłodnicze wymieniane zgodnie z instrukcją, która jest w komplecie. łańcuch zawsze czyszczony naftą oświetleniową i smarowany co 500 km. Przegląd i OC ważne do maja 2018. To jest mój pierwszy motocykl, więc dbałem o niego zgodnie ze sztuką, jak należy. Sprzedaję, bo czas się przesiąść na coś większego.
Motocykl do obejrzenia codziennie w Warszawie przy Jutrzenki lub okolicach po uprzednim umówieniu.
Chętnie udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania związane z historią motocykla, lub prześlę dodatkowe zdjęcia.
Cena jaka mnie interesuje to 6500 zł. Ewentualnie na bak paliwa i flaszkę mogę opuścić :)


20 maja 2017, o 19:05
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL